Vitajte na našej stránke, máme viac ako 8 ročné skúsenosti s programovaním web stránok

Odvírovanie web stránok

Máte problém s neustálym napádaním Vašej web stránky? Nemáte dostatočné zabezpečenie? Ste na dobrej adrese. My sa Vám o tento problém postaráme.

Odvírovanie web stránok

Máte problém s neustálym napádaním Vašej web stránky? Nemáte dostatočné zabezpečenie? Ste na dobrej adrese. My sa Vám o tento problém postaráme.

Máme bohaté skúsenosti s hľadaním a skenovaním vírusov a následným odstraňovaním. V rámci služby odvírovanie WordPress stránky sa postaráme o nájdenie vírusu a následného odstránenia.

WordPress hackovanie je veľmi veľký problém, hlavne kvôli rozšírenému využívaniu množstva pluginov a tém ktoré majú často na starosti narušenie bezpečnosti web stránok. Častokrát problém ani nevidno. Vírusy často spôsobujú spomalenie vašich web stránok alebo otváranie nezmyselných, otravných reklám, ktoré Vašich potenciálnych zákazníkov odradia a Vás to pripraví o zisk.

Niečo o malware vírusoch:

Čo je to malware?malware (skratka anglického výrazu pre škodlivý software – „malicious software“) je typ obťažujúceho alebo škodlivého softvéru, ktorý má za úlohu zaistiť útočníkovi tajný prístup do Vášho zariadenia. Medzi typy malwaru patrí spyware, adware, phishing, vírusy, trojské kone, červy, rootkity, ransomware a zmeny nastavenia prehliadača.

Ako odhaliť malware? – pomalé načítanie web stránky je často známkou toho, že Vaša web stránka bola napadnutá malware vírusom. Súčasne môžete mať napadnuté url adresy, jednoducho Váš potenciálny zákazník po kliknutí na doménu bude presmerovaný na nežiadúcu reklamu, ktorá pôsobí nekalo a odstrašujúco.

Odporúčame Vám prezrieť si web stránky prostredníctvom malware scanu. Zadáte na web stránke URL adresu Vašej domény a scan Vám odhalí či Vaša web stránka bola napadnutá.

Ako odstrániť malware? – jednoducho, napíšte nám správu a my sa o všetko postaráme. Malwaru sa najčastejšie môžete zbaviť nájdením a odstránením škodlivého kódu zo zložky FTP + následným prečistením databázy. Nakoniec je potrebné vyvarovať sa rovnakým chybám, ak máte vo svojej web stránke nelegálne stiahnuté pluginy alebo témy, je potrebné sa ich zbaviť a nahradiť ich originálmi. Je to jedna z najčastejších hrozieb, cez ktorú sa môže dostať malware na Vašu web stránku. Samozrejme netreba zabúdať na zabezpečenie pomocou pluginov a úpravy zložky .htaccess a wp-config.

Súčastou služby je:

  • Skenovanie web stránky a nájdenie malware škodlivého kódu
  • Prečistenie FTP + Databázy
  • Záverečný sken súčasťou reportu o výsledku odstránenia vírusov.
  • Kontrola aktívnosti SSL certifikátu

Cena 99 eur (Realizácia úkonov za účelom odvírenia WordPress webstránky v dĺžke trvania od 8 do 12 hodín)

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

POZOR NOVINKA!

Odvírovanie zavírenej web stránky do 4 hodín od objednania.

Cena 149 eur